Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CORP ILUMINAT IP65 PTR 2XT8 LED 60 CM + LV TUB LED 8W 900LM G13 60CM NW
- Număr anunț
- DA40779242
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO1605884)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 994,60 RON
- Valoare atribuită
- 994,60 RON
- Data publicării
- 07.07.2026 15:35
- Termen limită
- 15.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2026 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
994,60 RON
din 994,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro