Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fiset fisete dulap dulapuri metalic cu 2 usi 4 polite rafturi 900X400X1900 FARA MONTAJ B4U A172 IMP

Număr anunț
DA40799570
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.042,50 RON
Valoare atribuită
1.042,50 RON
Data publicării
10.07.2026 09:16
Termen limită
15.07.2026 17:00
Data finalizării
10.07.2026 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.042,50 RON

din 1.042,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.