Ofertă acceptată Cumpărare directă

Branule (Catetere IV) cu Aripioare si Port Inject, 26G, Serix

Număr anunț
DA40804185
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
Furnizor / câștigător
MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI RO41024228)
Cod CPV
33141200-2 · Catetere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76 RON
Valoare atribuită
76 RON
Data publicării
10.07.2026 13:28
Termen limită
15.07.2026 17:00
Data finalizării
10.07.2026 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76 RON

din 76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.