Ofertă acceptată
Cumpărare directă
476 Sorbifer Durules 100mg+60mg-cpr.film. x 120-Egis Pharmaceuticals HU
- Număr anunț
- DA40803954
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87,18 RON
- Valoare atribuită
- 87,18 RON
- Data publicării
- 10.07.2026 13:12
- Termen limită
- 15.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2026 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
87,18 RON
din 87,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro