Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
Echipamente de laborator 1/2019 AI
- Număr anunț
- CN1013186
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.334 RON
- Valoare atribuită
- 79.920 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.07.2019 08:26
- Anunț de atribuire
- CAN1021241
- Termen limită
- 19.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055621
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI pentru achizitia de echipamente de laborator 1 din 2019 AI-semnat.docx.p7s
- Declaratie-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1055621.pdf
- formulare-semnat.pdf.p7s
- ModelContract_DF1055621.pdf
- Secțiunea IV Contract de achizitie publica -model-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 83.334 RON Adjudecat: 79.920 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Liofilizator probe biologice (peste), sol, namol | 64.034 RON | Altium International SRL | 64.034 RON |
| 2 | Multiparametru (pH, conductivitate)/ analizor | 12.000 RON | ENVIROTRONIC | 10.342 RON ↓13,8% |
| 3 | Biureta automata | 7.300 RON | EMSAR S.R.L. | 5.544 RON ↓24,1% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Agilrom Scientific CUI RO 14125527
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EMSAR SRL CUI RO 2833465
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENVIROTRONIC SRL CUI RO 21898177
Valoare atribuită
79.920 RON
din 83.334 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 3.414 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.