Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 79,7% sub estimat

contract de achizitie publica -prestari servicii de conectare- bucle locale judetene.

Număr anunț
CN1013167
Autoritate contractantă
Agentia de Administrare a Retelei Nationale de Informatica pentru Educatie si Cercetare (CUI 24930183)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64214400-3 · Inchiriere de linii terestre de comunicatii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.911.764,71 RON
Valoare atribuită
592.230 RON 79,7% sub estimat
Data publicării
18.07.2019 02:11
Anunț de atribuire
CAN1024482
Termen limită
26.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 137-337660
Documentație de atribuire
DF1055520

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RCS & RDS S.A. CUI 5888716
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRIME TELECOM SRL CUI RO 13506450

Valoare atribuită

592.230 RON

din 2.911.764,71 RON estimat 79,7%

Adjudecat la 20,3% din estimat · economie 2.319.534,71 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.