Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Furnizare alimente pentru cresele aflate in administrarea Directiei de Asistenta Sociala a Municipiului Pitesti
- Număr anunț
- SCN1043152
- Autoritate contractantă
- Directia de Asistenta Sociala a Municipiului Pitesti (CUI 27302116)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116.093,58 RON
- Valoare atribuită
- 115.796,50 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 13.05.2019 11:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1018277
- Termen limită
- 23.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048020
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
115.796,50 RON
din 116.093,58 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 297,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.