Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 56,7% sub estimat

Contract Furnizare produse alimentare mai - decembrie 2019

Număr anunț
SCN1043141
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BEETHOVEN (CUI 4941412)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206.373,02 RON
Valoare atribuită
89.335,61 RON 56,7% sub estimat
Data publicării
13.05.2019 10:20
Anunț de atribuire
SCNA1018511
Termen limită
22.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1047977

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (6)

Estimat: 206.373,02 RON Adjudecat: 89.335,61 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Carne si produse din carne 51.809,45 RON S.C. METRO CASH & CARRY ROMANIA S.R.L. 89.335,61 RON
2 Legume si fructe 36.618,61 RON
3 Produse de bacanie 51.080,33 RON Anulat
4 Lactate si produse preparate 22.176,28 RON Anulat
5 Paine alba feliat 300 gr. din grau cu sare 11.418,75 RON Anulat
6 Servicii de Catering scolar Sambata si Duminca - cina 33.269,60 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

89.335,61 RON

din 206.373,02 RON estimat 56,7%

Adjudecat la 43,3% din estimat · economie 117.037,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.