Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,2% sub estimat
Elaborarea documentatiei tehnico-economice și execuția instalatiei de racordare la reteaua electrica pentru obiectivul de investiții : "Construire imobil nou pentru Gradinita nr.2, str. N.Balcescu, nr. 38A, municipiul Bistrita."
- Număr anunț
- SCN1043132
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO-URSA SERVCOM SRL (CUI 7782958)
- Cod CPV
- 45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.005 RON
- Valoare atribuită
- 11.872,96 RON 15,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.05.2019 09:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1019999
- Termen limită
- 29.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048027
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz ATR-semnat.pdf.p7s
- Aviz nr.3 pe 14 din 22.01.2019-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1048027.pdf
- Fisa de solutie-semnat.pdf.p7s
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- Model Contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRO-URSA SERVCOM SRL CUI RO 7782958
Valoare atribuită
11.872,96 RON
din 14.005 RON estimat
15,2%
Adjudecat la 84,8% din estimat · economie 2.132,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.