Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare trei autoutilitare, 2 cu tractiune integrala si o autoutilitara cu tractiune fata
- Număr anunț
- SCN1043118
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- DAPEROM GRUP AUTO SRL (CUI 7792870)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212.600 RON
- Valoare atribuită
- 212.324,05 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 13.05.2019 08:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1017510
- Termen limită
- 22.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047955
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI 3 autoutilitare.pdf.p7s
- contract autoutilitare 07.05.2019, av.pdf.p7s
- FisaDate_DF1047955.pdf
- formular 1,2.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAPEROM GRUP AUTO SRL CUI RO 7792870
Valoare atribuită
212.324,05 RON
din 212.600 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 275,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.