Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,3% sub estimat
Servicii de asigurare a cladirilor
- Număr anunț
- SCN1043117
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI RO9710087)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66513200-1 · Servicii de asigurare a constructiilor impotriva tuturor riscurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.169,22 RON 28,3% sub estimat
- Data publicării
- 13.05.2019 08:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1021854
- Termen limită
- 27.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048028
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1.pdf.p7s
- Aprobare DA.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- contract de servicii asigurare cladiri.pdf.p7s
- FisaDate_DF1048028.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GOTHAER ASIGURARI REASIGURARI CUI 18892336
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Valoare atribuită
7.169,22 RON
din 10.000 RON estimat
28,3%
Adjudecat la 71,7% din estimat · economie 2.830,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.