Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achizitia de sisteme desktop PC, sisteme mobile de calcul si imprimanta multifunctionala pentru contractul nr. 84/2016 cu titlul SOLUTII INTELIGENTE DE CRESTEREA SECURITATII SI COMPETITIVITATII PRIN MONITORIZARE, DIAGNOZA, REDUCEREA EFECTELOR ENERGETICE NEDORITE SI CRESTEREA EFICIENTEI ENERGETICE LA GENERARE SI LA CONSUMATORI INDUSTRIALI (Acronim SICSC-GC), ID P_40_387, Cod SMIS 106020
- Număr anunț
- CN1011250
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87.394,96 RON
- Valoare atribuită
- 87.192 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.05.2019 08:25
- Anunț de atribuire
- CAN1018199
- Termen limită
- 13.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047943
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Tehnica de calcul_Contract 84.doc.p7s
- Contract Tehnica de calcul_Contract 84.docx.p7s
- FisaDate_DF1047943.pdf
- Fise tehnice 1 - 4.rar.p7s
- Sectiunea Formulare Tehnica de calcul_Contract 84.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 87.394,96 RON Adjudecat: 87.192 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem desktop PC - Fisa tehnica 1 | 41.088 RON | Sharolt Group | 87.192 RON |
| 2 | Sistem desktop PC - Fisa tehnica 2 | 16.552 RON | — | |
| 3 | Sistem mobil de calcul - Fisa tehnica 3 | 13.989 RON | — | |
| 4 | Imprimanta multifunctionala - Fisa tehnica 4 | 15.765,96 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Valoare atribuită
87.192 RON
din 87.394,96 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 202,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.