Atribuită
Anunț atribuire
Negociere consumabile medicale 2 loturi, ctr 43062 /12.06.2026 , lot 1,2
- Număr anunț
- CAN1170892
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.550 RON
- Valoare atribuită
- 65.550 RON
- Data anunțului
- 06.07.2026 10:34
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 65.550 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | KAPAMED INTERNATIONAL | 65.550 RON |
Valoare atribuită
65.550 RON
din 65.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro