Atribuită Anunț de participare

VERIFICAREA SI REPARAREA STATIILOR DE REGLARE SI MASURARE SI A GRUPURILOR DE REGLARE A GAZELOR

Număr anunț
SCN1043109
Autoritate contractantă
SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI RO34915261)
Furnizor / câștigător
CONFIND SRL (CUI 1324099)
Cod CPV
50411200-1 · Servicii de reparare si de intretinere a contoarelor de gaz (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200.000 RON
Valoare atribuită
209.163 RON
Data publicării
13.05.2019 07:54
Anunț de atribuire
SCNA1019273
Termen limită
24.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1047961

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONFIND SRL CUI RO 1324099

Valoare atribuită

209.163 RON

din 200.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.