Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Campanie digital marketing pentru promovarea evenimentului „Ziua Timișoarei” 2026
- Număr anunț
- DA40767131
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PROIECTE AL MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 44202834)
- Furnizor / câștigător
- MAVERICKS ADS S.R.L. (CUI 36430912)
- Cod CPV
- 79341400-0 · Servicii de campanii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.851,24 RON
- Valoare atribuită
- 107.851,24 RON
- Data publicării
- 06.07.2026 13:16
- Termen limită
- 11.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107.851,24 RON
din 107.851,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro