Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,5% sub estimat
Vacutainere/Litiu heparina/4 ml,Seringi heparinate 2 ml
- Număr anunț
- DA40766969
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.170 RON
- Valoare atribuită
- 2.870 RON 9,5% sub estimat
- Data publicării
- 06.07.2026 13:08
- Termen limită
- 11.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.870 RON
din 3.170 RON estimat
9,5%
Adjudecat la 90,5% din estimat · economie 300 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.