Ofertă acceptată Cumpărare directă

Comprese sterile tifon 5cm/5cm, 8pliuri, 5bc/pachet, 17fire/cmp, 24g/mp

Număr anunț
DA40766392
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI RO32163740)
Cod CPV
33141118-0 · Comprese de tifon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38 RON
Valoare atribuită
38 RON
Data publicării
06.07.2026 12:38
Termen limită
11.07.2026 17:00
Data finalizării
06.07.2026 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38 RON

din 38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.