Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BRANULE 24G - Catetere cu valva - Canule IV - Branula - Cateter / Top Quality ✦ Super Preț ✅
- Număr anunț
- DA40763135
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33141200-2 · Catetere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92 RON
- Valoare atribuită
- 92 RON
- Data publicării
- 06.07.2026 10:03
- Termen limită
- 11.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 14:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
92 RON
din 92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro