Ofertă acceptată
Cumpărare directă
R.U.RON.OREZ AMARANT&HR120G
- Număr anunț
- DA40760467
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15613000-8 · Produse pe baza de boabe de cereale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102,30 RON
- Valoare atribuită
- 102,30 RON
- Data publicării
- 03.07.2026 14:22
- Termen limită
- 08.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
102,30 RON
din 102,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro