Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set 3 becuri LED Osram, E14, 7W (60W), 806 lm, lumina rece (6500K), clasa energetica F
- Număr anunț
- DA40743522
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 573,30 RON
- Valoare atribuită
- 573,30 RON
- Data publicării
- 01.07.2026 14:51
- Termen limită
- 06.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
573,30 RON
din 573,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro