Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set 3 becuri OSRAM LED Base, B60, E14, 5.5W (60W), 806 lm, lumina neutra (4000K), clasa energetica D
- Număr anunț
- DA40743404
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.019,90 RON
- Valoare atribuită
- 3.019,90 RON
- Data publicării
- 01.07.2026 14:44
- Termen limită
- 07.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.019,90 RON
din 3.019,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro