Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rezerva mop bumbac 250 g 250g 250 gr 250gr IMP
- Număr anunț
- DA40767743
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36,40 RON
- Valoare atribuită
- 36,40 RON
- Data publicării
- 06.07.2026 13:46
- Termen limită
- 11.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36,40 RON
din 36,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro