Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Hidrocortizon HF 100mg-pulb.+ solv.pt.sol.inj./perf. x 1-Stada Hemofarm RO- ref. UPU 10842 / 18.06
- Număr anunț
- DA40748819
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.842 RON
- Valoare finală
- 4.842 RON
- Data publicării
- 02.07.2026 11:33
- Data finalizării
- 06.07.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.