Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Panou personalizat stație călători
- Număr anunț
- DA40767801
- Autoritate contractantă
- ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
- Furnizor / câștigător
- GEORGES COPERS ELTIDI S.R.L. (CUI 54837206)
- Cod CPV
- 31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.787 RON
- Valoare atribuită
- 20.787 RON
- Data publicării
- 06.07.2026 13:49
- Termen limită
- 11.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.787 RON
din 20.787 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro