Ofertă acceptată Cumpărare directă

USCOSIN 10mg *6sup / BUTYLSCOPOLAMMONII BROMIDUM

Număr anunț
DA40766673
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380 RON
Valoare atribuită
380 RON
Data publicării
06.07.2026 12:53
Termen limită
11.07.2026 17:00
Data finalizării
06.07.2026 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

380 RON

din 380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.