Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem de producere si tratare aer comprimat modular
- Număr anunț
- DA40760983
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- TRUST HIM SRL (CUI 36103945)
- Cod CPV
- 42123400-1 · Compresoare de aer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108.660 RON
- Valoare atribuită
- 108.660 RON
- Data publicării
- 03.07.2026 15:47
- Termen limită
- 08.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
108.660 RON
din 108.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro