Ofertă acceptată Cumpărare directă

COVOR PVC ANTIBACTERIAN

Număr anunț
DA40753214
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC CAI FERATE CONSTANTA (CUI 4210790)
Furnizor / câștigător
PRIME FINISH S.R.L. (CUI 51210856)
Cod CPV
44112230-9 · Linoleum (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.132 RON
Valoare atribuită
29.132 RON
Data publicării
02.07.2026 15:37
Termen limită
07.07.2026 17:00
Data finalizării
07.07.2026 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.132 RON

din 29.132 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.