Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Discuri pentru antibiograma - Ciprofloxacin CIP 5 ug
- Număr anunț
- DA40768811
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- MIKROBIOLOGIE LABOR - TECHNIK DISTRIBUŢIE SRL (CUI RO35611503)
- Cod CPV
- 33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 223,86 RON
- Valoare atribuită
- 223,86 RON
- Data publicării
- 06.07.2026 14:36
- Termen limită
- 11.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.07.2026 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
223,86 RON
din 223,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro