Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaun de birou / vizitator Kring Lear, baza cromata, PU, Maro - BOLI INFECTIOASE, R.3978/07.07.2026
- Număr anunț
- DA40776324
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 661,14 RON
- Valoare atribuită
- 661,14 RON
- Data publicării
- 07.07.2026 13:10
- Termen limită
- 12.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.07.2026 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
661,14 RON
din 661,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro