Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuire tablou automatizare SPAU pentru 2 pompe 5.5KW SPAU intrare statie epurare Racari
- Număr anunț
- DA40769168
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- SECURITY SERVICE INSTALL S.R.L. (CUI 40634295)
- Cod CPV
- 51111200-5 · Servicii de instalare de generatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.345 RON
- Valoare atribuită
- 9.345 RON
- Data publicării
- 06.07.2026 14:55
- Termen limită
- 11.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2026 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.345 RON
din 9.345 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro