Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop HP 15-fd0089nq cu procesor Intel® Core™ i3-1315U pana la 4.5 GHz, 15.6", Full HD, 8GB DDR4 RA
- Număr anunț
- DA40773857
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE IORGA" BAIA MARE (CUI 26684298)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.917,30 RON
- Valoare atribuită
- 9.917,30 RON
- Data publicării
- 07.07.2026 11:29
- Termen limită
- 12.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.07.2026 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.917,30 RON
din 9.917,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro