Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SD SURUB AUTOFOR GIPS CARTON 3.5X35NG-Depoul Arad
- Număr anunț
- DA40778128
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44531000-1 · Dispozitive de fixare cu filet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9 RON
- Valoare atribuită
- 9 RON
- Data publicării
- 07.07.2026 14:33
- Termen limită
- 12.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.07.2026 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9 RON
din 9 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro