Ofertă acceptată Cumpărare directă

EMEKA PARADISE 3STR.24ROLE

Număr anunț
DA40776235
Autoritate contractantă
SC ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA BRAILA (CUI RO27338691)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69,40 RON
Valoare atribuită
69,40 RON
Data publicării
07.07.2026 13:05
Termen limită
12.07.2026 17:00
Data finalizării
07.07.2026 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69,40 RON

din 69,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.