Ofertă acceptată Cumpărare directă

FENTANYL TTS SANDOZ 25 MCG/H PLASTURE TRANSDERMIC CT*5 PLICURI

Număr anunț
DA40587952
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
488,90 RON
Valoare atribuită
488,90 RON
Data publicării
09.06.2026 14:55
Termen limită
14.06.2026 17:00
Data finalizării
10.06.2026 07:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

488,90 RON

din 488,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.