Ofertă acceptată Cumpărare directă

ETICHETE AUTOCOLANTE

Număr anunț
DA40806274
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL MURES (CUI 4323110)
Furnizor / câștigător
ART GROUP PUBLISHING S.R.L. (CUI RO40150228)
Cod CPV
30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
898 RON
Valoare atribuită
898 RON
Data publicării
13.07.2026 09:05
Termen limită
18.07.2026 17:00
Data finalizării
13.07.2026 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

898 RON

din 898 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.