Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top ref 28856
- Număr anunț
- DA40797882
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 337,50 RON
- Valoare atribuită
- 337,50 RON
- Data publicării
- 09.07.2026 15:55
- Termen limită
- 15.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2026 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
337,50 RON
din 337,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro