Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale
- Număr anunț
- DA40787188
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.989,09 RON
- Valoare atribuită
- 5.989,09 RON
- Data publicării
- 08.07.2026 14:12
- Termen limită
- 13.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2026 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.989,09 RON
din 5.989,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro