Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alle 10 mg+250 UI/g-cr. x 100g-Fiterman Pharma RO

Număr anunț
DA40801893
Autoritate contractantă
MEMORIAL HEALTHCARE INTERNATIONAL SRL (CUI RO39932735)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,32 RON
Valoare atribuită
105,32 RON
Data publicării
10.07.2026 11:16
Termen limită
18.07.2026 17:00
Data finalizării
13.07.2026 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,32 RON

din 105,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.