Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de supraveghere a santierului DAF Bulat DSMM

Număr anunț
DA40807584
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
BIB S.R.L. Baia Mare (CUI RO2951665)
Cod CPV
71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.000 RON
Valoare atribuită
67.000 RON
Data publicării
13.07.2026 10:22
Termen limită
18.07.2026 17:00
Data finalizării
13.07.2026 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.000 RON

din 67.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.