Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alprazolam LPH 0,5mg-cpr. x 30-Labormed ALPRAZOLAMUM

Număr anunț
DA40789616
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,80 RON
Valoare atribuită
107,80 RON
Data publicării
09.07.2026 08:25
Termen limită
15.07.2026 17:00
Data finalizării
13.07.2026 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,80 RON

din 107,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.