Ofertă acceptată Cumpărare directă

PFISTERER (CONECTOR COT P2EC1)

Număr anunț
DA40809240
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
Furnizor / câștigător
REFUGIU SRL (CUI RO1832240)
Cod CPV
31160000-5 · Piese pentru motoare, generatoare si transformatoare electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.890 RON
Valoare atribuită
5.890 RON
Data publicării
13.07.2026 11:43
Termen limită
18.07.2026 17:00
Data finalizării
13.07.2026 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.890 RON

din 5.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.