Ofertă acceptată Cumpărare directă

SGA Alba- Achizitie filtre si senila cauciuc pentru tocator Canycom

Număr anunț
DA40808668
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
Furnizor / câștigător
BADVLAD AUTOMOTIVE S.R.L. (CUI 45526740)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.331 RON
Valoare atribuită
20.331 RON
Data publicării
13.07.2026 11:18
Termen limită
18.07.2026 17:00
Data finalizării
13.07.2026 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.331 RON

din 20.331 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.