Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tavita renala / Tavite renale din carton de unica folosinta 700ml

Număr anunț
DA40805511
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
33169300-5 · Tavi cu utilizare chirurgicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
12.07.2026 13:29
Termen limită
17.07.2026 17:00
Data finalizării
13.07.2026 18:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.