Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licente Software specializat pentru modelare probabilistica si analiza cantitativa a riscurilor QRA
- Număr anunț
- DA40803215
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- INFINITY BUSINESS CENTER S.R.L. (CUI RO23552233)
- Cod CPV
- 48331000-7 · Pachete software pentru gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211.926,21 RON
- Valoare atribuită
- 211.926,21 RON
- Data publicării
- 10.07.2026 12:30
- Termen limită
- 18.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2026 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
211.926,21 RON
din 211.926,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro