Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de pregatire - Software modelare probabilistica si analiza cantitativa a riscurilor QRA

Număr anunț
DA40802724
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
INFINITY BUSINESS CENTER S.R.L. (CUI RO23552233)
Cod CPV
80533100-0 · Servicii de formare in informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.730,78 RON
Valoare atribuită
38.730,78 RON
Data publicării
10.07.2026 12:00
Termen limită
18.07.2026 17:00
Data finalizării
13.07.2026 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.730,78 RON

din 38.730,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.