Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,1% sub estimat
IMMULITE 2000 TSH 3rd Generation
- Număr anunț
- DA40811338
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI RO8529458)
- Cod CPV
- 33696700-2 · Reactivi pentru urologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.109,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.918 RON 9,1% sub estimat
- Data publicării
- 13.07.2026 13:33
- Termen limită
- 18.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2026 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.918 RON
din 2.109,80 RON estimat
9,1%
Adjudecat la 90,9% din estimat · economie 191,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.