Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate
- Număr anunț
- DA40804337
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
- Furnizor / câștigător
- M.C. SISTEM SRL (CUI 21723663)
- Cod CPV
- 35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.797 RON
- Valoare atribuită
- 36.797 RON
- Data publicării
- 10.07.2026 13:40
- Termen limită
- 18.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2026 11:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.797 RON
din 36.797 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro