Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de inlocuire a rosturilor de dilatatie amplasate pe structurile pasajului

Număr anunț
DA40811636
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
QUANTAS INFRA S.R.L. (CUI 46471103)
Cod CPV
44212110-3 · Elemente de pod (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
894.512,20 RON
Valoare atribuită
894.512,20 RON
Data publicării
13.07.2026 13:48
Termen limită
18.07.2026 17:00
Data finalizării
13.07.2026 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

894.512,20 RON

din 894.512,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.