Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsele si diluanti

Număr anunț
DA40810064
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU" (CUI RO4203890)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
341,16 RON
Valoare atribuită
341,16 RON
Data publicării
13.07.2026 12:26
Termen limită
18.07.2026 17:00
Data finalizării
13.07.2026 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

341,16 RON

din 341,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.