Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,5% sub estimat
Executie la obiectivul “AMENAJARE CAROSABIL , TROTUARE SI SISTEM DE COLECTARE SI EVACUARE APE PLUVIALE PE STRADA IZVORULUI , SAT RUDA, IN COMUNA BUDESTI, JUDEŢUL VÂLCEA
- Număr anunț
- SCN1043319
- Autoritate contractantă
- Comuna Budesti (CUI 2574085)
- Furnizor / câștigător
- CONTRUST S.R.L. (CUI 6913222)
- Cod CPV
- 45233123-7 · Lucrari de constructii de drumuri secundare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449.589,54 RON
- Valoare atribuită
- 379.690,28 RON 15,5% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2019 17:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1020774
- Termen limită
- 03.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048251
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet-sarcini executie drum -Str. Izvorului.docx.p7s
- Expertiza tehnica PT pag. 198- pag.212.pdf.p7s
- FisaDate_DF1048251.pdf
- Proiect tehnic Liste de Cantitati pag. 128-pag. 163.pdf.p7s
- Proiect Tehnic pag.1-pag.29.pdf.p7s
- Proiect Tehnic pag.30-pag.127.pdf.p7s
- Proiect Tehnic planuri pag. 164-pag. 179.pdf.p7s
- SECTIUNEA III Model de Contract de executie Budesti.docx.p7s
- SECTIUNEA IV Formulare executie Budesti.doc.p7s
- Studiul Geo PT pag. 180- pag. 197.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTRUST S.R.L. CUI RO 6913222
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
REIMAR CONSTRUCT S.R.L. CUI 14341245
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RALUNIC SRL CUI RO 10690846
Valoare atribuită
379.690,28 RON
din 449.589,54 RON estimat
15,5%
Adjudecat la 84,5% din estimat · economie 69.899,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.